Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu  

 

Krusze 34

05-240 Tłuszcz

woj. mazowieckie

Pożegnanie uczniów klasy ósmej i nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020

    W nietypowych okolicznościach przyszło zakończyć rok szkolny 2019/2020. W dobie pandemii Covid-19 musieliśmy się stosować do wszystkich wytycznych związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się pandemii. Zakończenie roku było więc zupełnie inne niż te dotychczasowe. Odbyło się na dziedzińcu szkoły, gdzie  zebranych powitała Dyrektor Szkoły  Elżbieta Sadowska oraz obecny na zakończeniu Wójt Gminy Klembów Pan Rafał Mathiak, który wręczył Nagrodę Wójta Gminy Klembów absolwentowi z najwyższymi wynikami w nauce  Mateuszowi Sychowskiemu. Nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce uzyskali: Julia Rakowska, Maciej Sychowski oraz Oliwia Myśliwiec. Podziękowano także Rodzicom klasy VIII za wieloletnią współpracę i życzliwość wobec szkoły. Nie zabrakło także słów wdzięczności ze strony Uczniów i Rodziców.

    Zakończenie roku uczniów klasy ósmej miało miejsce o godz. 9:30. Po Ich uroczystości na wyznaczone godziny przybywali Ci, którzy zdecydowali, że odbiorą swoje świadectwo i nagrody przed wakacjami, inni zostawili je do września w szkole.  

    Absolwenci oraz pozostali uczniowie udali się na długo oczekiwany wypoczynek. Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz gronu pedagogicznego życzymy wspaniałych i  bezpiecznych wakacji, zaś absolwentom dostania się do wymarzonych szkół, a nade wszystko dobrego  wypoczynku.

 

 foto>>>

 

Do zobaczenia we wrześniu!

Wychowawca klasy VIII

Tomasz Bogusiewicz

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )